KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Představujeme Vám naše kandidáty - Eva Barovjanová
Zpět

Představujeme Vám naše kandidáty - Eva Barovjanová

Přidáno 1. 10. 2018
Ilustrační foto
58 let, učitelka ZŠ
Jmenuji se Eva Barovjanová a v Bystrci žiji, s malou přestávkou, od svých devíti let. I když jsem v Bystrci do školy nechodila, s bystrckým školstvím jsem spojená už plných 35 roků.  Po fakultě jsem nastoupila do nejstarší bystrcké sídlištní školy na ulici Heyrovského 32.
Mým hlavním cílem, jako pedagoga, je nejen žáky vzdělávat, ale také pomoci rodičům správně je nasměrovat k čestnému, morálnímu a pokornému způsobu života. Aby pochopili, že egoista zaměřený pouze na materiálno bývá často velmi osamocen a není v životě spokojený. Jsem moc šťastná, že se mi to u mnoha žáků podařilo.
Tyto hodnoty se snažím prosazovat i jako místní zastupitelka již po tři volební období. Nikdy jsem nevystupovala s jednoduchými slogany, jak právě já nebo strana již zastupuji všechno změní a zařídí.  Moc dobře totiž vím, že nabubřelé předvolební sliby po volbách splasknou jako bublina. Každý úspěch je totiž vydlážděn poctivou prací nejen volených zástupců, ale především úředníků radnice.  Budu-li zvolena i pro další období, jsem připravena v tomto duchu poctivě pro Bystrc pracovat i nadále.