KDU.breadcrumbs.homeAktuálně Představujeme Vám naše kandidáty - Miroslav Klimeš
Zpět

Představujeme Vám naše kandidáty - Miroslav Klimeš

Přidáno 1. 10. 2018
Ilustrační foto
51 let, místostarosta, lídr kandidátky, KDU-ČSL
Narodil jsem se pár dní před Vánocemi, léta Páně 1966 v největším moravském městě v Čechách (Moravská Třebová). Po vystudování strojní průmyslovky jsem pracoval 12 let v TOSu Svitavy (mistr, vedoucí skladu). Poté jsem odešel pracovat jako správce na táborové středisko Archa Rajnochovicich, kde jsme pořádali letní tábory pro děti a víkendové pobyty pro mladé.
Od roku 2001 žiji se svojí manželkou v Bystrci na ulici Jakuba Obrovského a společně vychováváme 3 syny. Byť výchova není mnohdy jednoduchá, vnímáme děti jako budoucnost našeho národa. Jsme si vědomi, že bez dětí náš národ zanikne. Chtěl bych povzbudit všechny mladé lidi, aby se nebáli přivést děti na tento svět a svým dobrým příkladem, láskou a obětavostí z nich vychovali poctivé a slušné občany. Jen tak náš národ nezanikne.
Od listopadu 2010 působím jako místostarosta s odpovědností za odbor vnitřních věcí, sociální a zdravotní, odbor pečovatelské služby a jsem předsedou komise Redakční rady Bystrckých novin. Motto mé služby občanům zní: „Netoužím po moci, ale chci pomoci.
Ve volném čase se věnuji svým dětem. Společně objevujeme krásy Bystrce nejčastěji jízdou na kole. V zimě rádi lyžujeme a chodíme bruslit. Kromě toho jezdím na dračích lodích a zpívám v bystrckém chrámovém sboru. Další volný čas věnuji svým starším rodičům, kterým jezdím pomáhat na vesnici.